www.ovdim.org.il

פורום זכויות נשים

מנהל הפורום:
 
ייעוץ אישי
 
הוספת הודעה חדשה
  • האם סעיף 14 חל בהתפטרות בחופשת לידה לצורך גידול הילד?
    יעל
    שלום אני ילדתי ב23/8/18
    במהלך חופשת הלידה החלטתי להתפטר לצורך גידול הילד ושלחתי למעסיק מכתב התפטרות בזמן...המעסיק שלי טוען שמכיוון שאני חתומה על סעיף 14 אז מגיע לי את הכספים שהופקדו לי מתחילת העבודה ולא פיצויים מלאים לפי משכורת אחרונה(הבדל משמעותי כי המשכורת עלתה לי ב2000 שח)
    לפי מה שהבנתי סעיף 14 לא חל על פיטורים בחופשת לידה לצורך גידול הילד.האם זה נכון או שמעסיק צודק?
    הוספת תגובה
    סגור
1