www.ovdim.org.il

פורום תאונת עבודה ומחלת מקצוע - עו"ד דן גנון

פורום תאונת עבודה הוקם כדי לתת מענה לעובדים שנפגעו בעבודה או לקו במחלת מקצוע.


הפורום מיועד לכל מי שמעוניין לברר מהן הזכויות המגיעות לו, להבין כיצד החוק מסווג תאונת עבודה ולברר איך ניתן להגיש תביעות פיצויים מהגורם האחראי לתאונה, מהמעסיק, מהמוסד לביטוח לאומי ומחברות הביטוח השונות, וזאת בכדי לממש את מלוא הזכויות הרפואיות בעקבות התאונה או המחלה.

עו"ד דן גנון

ליצירת קשר: 053-7101852

 עו"ד דן (דני) גנון, הינו בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה (משנת 2007).
בעל ידע וניסיון רב בתחום הביטוח הלאומי, נזקי גוף ודיני עבודה, עם התמחות ספציפית בייצוג נפגעי תאונות עבודה ומחלות מקצוע.
עו"ד גנון עבד בעבר מספר שנים כעו"ד בבית הדין האזורי לעבודה בחיפה, שם התמקצע וצבר ניסיון רב בתחומים הנ"ל.


בשנים האחרונות עובד עו"ד גנון במשרד עו"ד סירוטה (אחד המשרדים הטובים, הוותיקים והמקצועיים ביותר באזור חיפה והצפון בתחום דיני הביטוח הלאומי, נזקי הגוף ודיני עבודה). במסגרת עבודתו, מייצג עו"ד גנון ומטפל בתיקים רבים של נפגעי תאונות עבודה ומחלות מקצוע, לרבות בתיקים המורכבים והמסובכים ביותר.

כאן תוכלו להבין מהן זכויותיכם לאחר תאונת עבודה או מחלת מקצוע, הן במקום העבודה והן בביטוח הלאומי.מנהל הפורום:
עו``ד דן גנון
ייעוץ אישי
 
הוספת הודעה חדשה
 • תאונת עבודה במהלך ביצוע עבודות גינון בעיר עבור העירייה
  טימור
  שלום,

  אני עוסק בגינון ומועסק כשכיר אצל חברת גינון אשר עובדת מכוח מכרז עם העירייה. לפני שבוע בעת גיזום עצים בעיר, קרתה תקלה בבוכנה ההידראולית של המנוף שעליו עמדתי, המנוף לפתע צנח שני מטרים למטה ואני נפלתי ונחבלתי בראש, במרפקים ובברכיים. שאלתי היא האם במקרה כזה ניתן להגיש תביעת פיצויים בגין רשלנות נגד העירייה או נגד המעסיק הישיר שלי - הבעלים של חברת הגינון?

  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
 • תחלואה במחלת עור קשה בעקבות עבודה עם חומרים כימיים
  אליסה
  שלום,

  אני עובדת כעובדת מעבדה במפעל כימיקלים בצפון הארץ.
  במהלך העבודה אני נחשפת באופן קבוע לחומרים כימיים חזקים שגורמים לי צריבה בעיניים ובעור. ביקשתי מהמעסיק שלי מספר פעמים שיקנה לי מיגון איכותי יותר אך הוא אומר שאין לו תקציב עבור רכישות מסוג זה.

  לפני שלושה שבועות שמתי לב שהתחילה לי פריחה מגרדת בכל הגוף. האם ניתן לבסס קשר סיבתי בין הפריחה לבין החשיפה שלי לחומרים כימיים בעבודה?
  הוספת תגובה
  סגור
 • התנגשות ברכב חונה בדרך במהלך העבודה
  ראובן
  שלום,

  אני עובד בתפקיד נהג מטאטא כביש בעיר קטנה בצפון הארץ. לפני שבוע הייתי מערוב בתאונת דרכים כאשר לא ראיתי רכב שחנה בצורה מסוכנת והתנגשתי בו בצד השמאלי. מאז אני סובל מכאבי גב וכאבי ראש בלי הפסקה. שאלתי היא האם במקרה כזה המעסיק מחויב להכיר באירוע כתאונת עבודה למרות שמדובר בתאונת דרכים?
  מהן זכויותיי לאחר התאונה?
  הוספת תגובה
  סגור
 • פגיעה ברגל בעקבות דריסת מכבש במהלך העבודה
  פרנסיסקו
  שלום,
  אני עובד בחברת סלילת כבישים מזה 21 שנה בתפקיד מנהל עבודה ואחראי עבודות שטח. לפני שבוע במהלך סלילת קטע כביש אחד העובדים התעסק עם הטלפון הנייד במהלך העבודה ולא שם לה שהמכבש שינה כיוון. באותה העת אני היית שקוע בעניין אחר והמכבש פגע לי ברגל וגרם לי לפגיעה קשה בכף הרגל שכללה מעיכה ושברים בעצמות כף הרגל. ממקום התאונה פוניתי באמבולנס לבית החולים שם עברתי מספר ניתוחים וקיבועים פנימיים וחיצוניים של כף הרגל. האם במקרה כזה מעבר למיצוי זכויותיי במוסד לביטוח לאומי אני זכאי גם להגיש תביעת פיצויים בגין רשלנות נגד המעסיק?
  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
 • הכרה בתסמונת תעלה קרפלית כמחלת מקצוע של קבלן שיפוצים
  מלכיאל
  שלום,
  אני עובד מזה 12 שנים בתור קבלן שיפוצים ומשתמש במקדחות, מברגות, מסור דיסק, מלטשת ועוד שלל כלי עבודה רוטטים. לאחרונה התחלתי לסבול מכאבים חדים בשורש כף יד ימין ומהירדמות של כף היד במהלך היום והלילה. האם אוכל לקבל את הכרת המוסד לביטוח לאומי בתסמונת זו כמחלת מקצוע שתזכה אותי בגמלה מהמוסד לביטוח לאומי?
  תודה רבה
  הוספת תגובה
  סגור
 • פגיעה של מערבל בטון באתר בניה
  מרקוס
  שלום,
  אני עובד בעבודות טפסנות בתאר בניה גדול במרכז הארץ. לפני שבועיים במהלך עבודות ביטון במקום נפל עלי חלק ממערבל בטון וגרם לי שבר בעצם המסרק בכף הרגל. שאלתי היא האם מדובר בתאונת דרכים או בתאונת עבודה או שאולי גם וגם. כיצד אוכל למצות את זכויותיי? שכרי החודש הוא 17 אלף שקלים ברוטו. תודה רבה.
  הוספת תגובה
  סגור
 • שבר באצבע אשר נגרם מרשלנותו של עובד אחד
  אלעד
  שלום,
  אני עובד בתחום האלומיניום והזגגות כסבל ומתקין. לפני שבועיים במהלך עבודה אצל אחד הלקוחות אחזתי בחלון אלומיניום גדול ולפתע העובד שאחז עימי בחלון הרפה את אחיזתו והחלון הכבד נחת לי בפתאומיות על הרגל. למרות שנעלתי נעלי עבודה תקניות נפגעתי באצבע ונגרם לי חתך משמעותי. האם במקרה כזה אוכל להגיש תביעת רשלנות נגד המעסיק נוסף על תביעתי למוסד לביטוח לאומי?

  תודה על המענה
  הוספת תגובה
  סגור
 • נפילה מגובה רב במהלך עבודות שיפוצים של בית משותף
  עבדאללה
  שלום,

  עובד שלי נפל מגובה של שתי קומות לפני שבועיים ונגרמו לו שברים מרובים בגפיים ובחוליות עמוד השדרה. כרגע לא יודעים עדיין אם הוא יוכל לשוב ללכת או שיצטרך להסתייע בכיסא גלגלים. כמובן שנתתי לו את הטפסים הרלבנטיים והוא התחיל הליך מיצוי זכויות מול המוסד לביטוח לאומי. רציתי לשאול האם הוא יכול להגיש תביעה נגדי על התרשלות למרות שהדרכתי אותו וסיפקתי לו את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים? האם אני כמעסיק מוגן מפני תביעה כזו?
  הוספת תגובה
  סגור
 • פציעה שאירעה לאדם במהלך ריתוך שאינו בתחום מומחיותו
  טוני
  שלום,
  אני עובד כמסגר במפעל פלדה ומתמחה בשיטת ריתוך מיושנת. כיום יש שיטות ריתוך חדשות אך המעסיק לא מכניס אותן למפעל משיקוליו. לפני שבוע הגיע למפעל נציג של חברת רתכות גדולה לאחר שתיאם עם סמנכ"ל התפעול שלנו שיגיע לביקור ויציג לצוות הטכני את הרתכות החדשות שעובדות עם גז. במהלך ההדגמה נפל לי המגן פנים ועף לי גיץ לעין. בעקבות זאת התנפחה לי העין ופוניתי לבית חולים שם אובחן נזק בלתי הפיך לרשתית. שאלתי היא האם במקרה כזה אוכל לתבוע את המעסיק על רשלנות ובמקביל לקבל את כל הזכויות שמגיעות לי מהמוסד לביטוח לאומי?
  הוספת תגובה
  סגור
 • מיצוי זכויות לאחר חבלת ראש שנגרמה בעת עבודה במפעל פלדה
  אנטולי
  שלום, אני עובד בפס ייצור במפעל פלדה מזה 4 שנים. לפני חודשיים נפגעתי במהלך העבודה בראשי מצינור פלדה כבד שנפל עלי מגובה 2 וחצי מטרים. לאחר התאונה ניגשתי למוקד רפואי שבדק אותי באופן שטחי, ערך לי צילום רנטגן ושלח אותי לדרכי עם הנחיה לנוח יומיים בבית ותו לא. לאחר תקופה של שבוע התחלתי לסבול מכאבי ראש, סחרחורות ובחילות וגם יכולת הדיבור שלי נפגעה כאשר לאחר האירוע התפקוד שלי נפגע בבית ובעבודה. שאלתי היא כיצד אוכל למצות את זכויותיי בשלב זה מול ביטוח לאומי והמעסיק.
  הוספת תגובה
  סגור
 • תאונת דרכים שאירעה לי בדרכי לעבודה
  טליה
  שלום,
  אני נוהגת לנסוע למקום העבודה שלי שקטנוע מדי בוקר ובדרך אני מורידה את בני בגן הילדים. שאלתי היא האם תאונת דרכים שאירעה לי כאשר הייתי בדרכי לגן הילדים להוריד את בני תיחשב לתאונת עבודה ותזכה אותי במלוא הזכויות בביטוח לאומי? אציין כי לפני שהורדתי את בני סטיתי מדרכי הרגילה ועצרתי במכולת לקנות מספר דברים. האם במצב כזה עדיין מדובר בתאונת עבודה או שהסטייה מהמסלול משנה לעניין זה?
  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
 • כוויה כימית במהלך עבודה עם חומצות חזקות במעבדה
  קטיה
  שלום,
  אני עובדת ככימאית בחברה בינלאומית ידועה. במהלך העבודה אני נדרשת לעבוד עם חומרים כימיים שונים כגון חומצות ובסיסים חזקים. על כן העבודה מתבצעת באמצעות כפפות מיוחדות. לפני שבועיים נקרעה לי הכפפה עקב בלאי והמעסיק לא סיפק לי כפפות תקינות במקומה למרות שהתרעתי בפניו על כך. הוא ביקש שאמשיך לעבוד עם הכפפות הישנות למרות שידע כי הן קרועות ועל כן מסכנות את בריאותי. במהלך העבודה נכוויתי מחומצה חזקה ונגרם לי פצע ביד ימין - היד הדומיננטית שלי. שאלתי היא האם ניתן לתבוע את המעסיק על רשלנות אם תיקבע לי נכות קבועה?
  הוספת תגובה
  סגור
 • נפילה מאופניים חשמליים בדרך לעבודה - שבר בשוק
  רוני
  שלום,

  לפני שבוע בדרכי לעבודה נתקלתי באבן בכביש ועפתי מהאופניים החשמליים שלי לרצפה. בעקבות הנפילה שברתי את השוק ברגל ימים ואני עדיין סובל מכאבים חזקים לאחר גיבוס הרגל. שאלתי היא האם מדובר בתאונת עבודה אשר מזכה אותי בכל הזכויות מהמוסד לביטוח לאומי?

  האם אוכל גם להגיש תביעה נגד המעסיק?
  הוספת תגובה
  סגור
 • מחלת ריאות חסימתית לאחר עבודה ממושכת בסביבת אסבסט
  יחזקאל
  שלום,

  אני עבדתי לפני 40 שנה במפעל אסבסט בצפון הארץ. לפני חמש שנים התחלתי לסבול מקשיי נשימה ורופא המשפחה שלי שלח אותי לבירור שהעלה כי לקיתי במחלת ריאות חסימתית. האם ניתן למצות את הזכויות לאחר שנים כה רבות ולבסס קשר סיבתי בין העבודה בסביבת אסבסט לבין התחלואה במחלת הריאות החסימתית?

  תודה רבה
  הוספת תגובה
  סגור
 • תאונת עבודה שאירעה לי במהלך עבודה בקונדיטוריה כקונדיטורית ראשית
  כרמית
  שלום, אני עובדת כקונדיטורית ראשית במאפייה ידועה בדרום הארץ. לפני שבוע במהלך הכנת בצק ללחמים ידי נתפסה במערבל הבצק ונחבלתי קשות בשתי אצבעות ביד ימים, היד הדומיננטית שלי. בבית חולים התברר כי חלק מהאצבעות נקטע ולא ניתן לשחזרן. האם לאחר מיצוי זכויותיי בביטוח לאומי אוכל להגיש תביעת פיצויים בגין רשלנות נגד המעסיק שלא דאג לי לסביבת עבודה בטוחה, להדרכה ניאותה ולאביזרי מגן שיגנו אל אצבעותיי מפני להבי המערבל?
  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
 • תאונת דרכים שאירעה לי בדרך לעבודה
  טימור
  שלום,

  לפני שבוע נסעתי לעבודה באמצעות אופניים חשמליים שהמעסיק רכש עבורי לביצוע שליחויות. במהלך הנסיעה לעבודה התנגש בי אוטובוס, נפלתי ונחבלתי בראש ובגפיים ואף נגרם לי שבר ברגל שמאל. שאלתי היא האם האירוע נחשב לתאונת עבודה שמזכה אותי בקבלת מלוא זכויותיי מהמוסד לביטוח לאומי ומהמעסיק.
  מה עלי לעשות כעת כדי למצות את זכויותיי?
  הוספת תגובה
  סגור
 • הגשת תביעת פיצויים נגד המעסיק לאחר נזק מוחי שנגרם לצוללן מקצועי
  ז'וליאן
  שלום, אח שלי עבד כצוללן שמרתך מתחת למים ספינות ואוניות בנמל. לפני חודש הייתה בעיה בווסת של בלון הצלילה שלו והוא איבד הכרה מתחת למים. הבחור שהיה איתו הבחין בכך אך לא הגיע לאחי חמצן למוח במשך פרק זמן קריטי ומאז הוא סובל מנזק מוחי מסוים שמשפיע לו על יכולת הדיבור ועל הקוגניציה. שאלתי היא האם בנסיבות כאלו ניתן להגיש תביעת פיצויים בגין רשלנות נגד המעסיק? מהם סיכויי ההצלחה של תביעה כזו?
  הוספת תגובה
  סגור
 • תסמונת התעלה הקרפלית לקלדנית שעבדה במשך שנים בבית משפט
  רוחמה
  שלום,

  אני עובדת כבר במשך 17 שנה בתור קלדנית בבית משפט. שאלתי היא האם אני יכולה להגיש תביעה להכרה במחלת מקצוע לביטוח לאומי לאחר שלקיתי בתסמונת התעלה הקרפלית והרופא אמר לי שיש קשר ישיר בין התסמונת לבין עבודתי כקלדנית. האם יש תקדים שלפיו מחלה זו מוכרת כמחלת מקצוע הקשורה להקלדה מרובה ושימוש רב בכפות הידיים?

  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
 • מחלת מקצוע שנגרמה לעובד עקב עבודה רבת שנים במפעל ייצור סוללות ומצברים
  ולדיסלב
  שלום,

  אני עובד במפעל לייצור סוללות ומצברים במשך 23 שנים ברציפות. במהלך השנים נחשפתי לשלל חומרים כימיים מסוגים שונים, לחומצות ולבסיסים חזקים.

  לאחרונה התחלתי לסבול מדלקת עור כרונית שאינה עוברת לי גם על ידי טיפול תרופתי. שאלתי היא האם יש אפשרות למצות את הזכויות ולקבל תגמולים מהמוסד לביטוח לאומי.

  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
 • תאונת עבודה שנגרמה לעובד באשמתו הבלעדית
  ליאופולד
  שלום,
  אני עובד כפועל במפעל מתכת במשך 4 שנים. לפני חודש במהלך העבודה אחת מאצבעות כף היד שלי נלכדה בין שני גלגלי שיניים באחת המכונות במפעל ונגרם לי חתך עמוק מאוד ומדמם באצבע. לאחר תפירה וקבלת טיפול רפואי התברר כי החבלה גרמה לנזק משמעותי ועצבי באצבע ואין באפשרותי להזיזה כמעט בכלל.

  אציין כי המעסיק מצידו העביר לכל העובדים הדרכות, סיפק לנו ציוד מגן ואף נוהג לפקח על ביצוע בטיחותי של העבודה. המקרה אירע בגלל שלא הבחנתי באחד החלקים הנעים במכונה, חשבתי שהיא במצב סטנדביי והכנסתי את אצבעותי כדי להוציא בורג שנפל פנימה.

  האם ניתן להגיש תביעת רשלנות נגד המעסיק במקרה שהאשמה לתאונה רובצת בעיקר על כתפי העובד?

  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
 • קבלת פיצויים עקב תאונה שאירעה לעובד במהלך עבודה בנגריה
  שבתאי
  שלום,
  אני עובד בנגריה שבה המכשור מעט מיושן והמעסיק לא מוכן להחליף לציוד בטיחותי וחדיש יותר למרות העובדה שמדובר בציוד מסוכן וישן. לפני יומיים במהלך חיתוך קורות עץ, המסור המקובע זז מהמקום ופגע לי ביד ימין הדומיננטית. בעקבות התאונה נפגעתי בשלוש אצבעות ונגרם לי גם נזק משמעותי בגיד בכף היד. האם במקרה כזה אוכל לקבל פיצוי הולם מהמעסיק?
  הוספת תגובה
  סגור
 • תאונת עבודה במהלך משמרת בחדר כושר
  סלבה
  שלום,

  אני עובד בתפקיד מדריך חדר כושר בחדר כושר גדול בתל אביב. לפני שלושה ימים במהלך המשמרת עזרתי למתאמנת לקחת משקולת כבדה מהסטנד. בדרך עם המשקולת המתאמנת שמטה את המשקולת שהייתה לה ביד, שנפלה ופגעה לי בכף הרגל. בעקבות זאת נחבלתי בשתי אצבעות בכף הרגל ואני מתקשה בהליכה.

  האם מדובר בתאונת עבודה רגילה ואני רשאי לפעול למימוש הזכויות שלי או שמדובר באירוע שהאחריות לו היא של המתאמנת בלבד ועלי לפנות אליה לצורך קבלת פיצוי הולם?
  הוספת תגובה
  סגור
 • תאונת דרכים שאירעה לנהג משאית בדרך לעבודה
  אחמד
  שלום,
  אני נוהג משאית פול טריילר מזה 23 שנה בחברת תחברוה גדולה ומוכרת. המשאית בבעלותי והמעסיק משלם לי החזרי דלק והוצאות. לפני שבוע בדרכי למרכז לוגיסטי גדול במרכז מהכפר מזרעה שבו אני מתגורר בצפון הארץ התנגשתי בעמוד חשמל, נגרם נזק משמעותי למשאית ואני נחבלתי בצוואר ובגב. השאלה שלי היא האם מדובר בתאונת עבודה לכל דבר שמזכה אותי בפיצויים מהביטוח הלאומי או שמא מדובר בתאונה רגילה ועלי להגיש תביעה בהמשך נגד מבטחת המשאית? תודה על התשובה
  הוספת תגובה
  סגור
 • איך אפשר להוכיח רשלנות מעסיק שהובילה לתאונת עבודה?
  אלברט
  שלום,
  אני עובד במשחטה מזה שנתיים. לפני שבוע במהלך המשמרת הנחתי את היד במקום שלא היה מגודר וידי נחתכה מסכין חדה. התאונה גרמה לקרע בגיד בכף היד ומאז אני מושבת מכל עבודה. הבנתי שאחרי האירוע המעסיק גידר את המכונה ואף שם שלט שמזהיר עובדים מפני הלהב המסוכן.
  אם עובדים אחרים במקום העבודה יפחדו להעיד לטובתי במשפט נגד המעסיק כיצד אוכל להוכיח שהמעסיק התרשל כלפי וכי המכונה הייתה אכן ללא החלק מגן מפני פציעה בזמן התאונה?
  תודה על המענה
  הוספת תגובה
  סגור
 • מיצוי זכויות בביטוח לאומי לאחר תחלואה במחלת ריאות חסימתית כרונית
  רביע
  שלום,
  אני עובד במחצבה מזה 25 שנה ברציפות. במהלך שנות עבודתי הראשונות לא היה מקובל להשתמש במסכות לסינון אוויר ורק לפני 15 שנה בערך התחלתי להשתמש במסכת פנים. לפני שנתיים התחלתי לסבול מתסמינים של מחלת ריאות חסימתית כרונית ומצבי הולך ומתדרדר. האם ניתן לקבל הכרה בביטוח לאומי ותגמולים בעקבות המחלה?
  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
 • תאונת דרכים של עובד בדרך לעבודה
  אלברט
  היי,

  אני הייתי מעורב בתאונת דרכים בדרכי לעבודה. המעסיק אמר לי שבגלל שמדובר בתאונת דרכים זו לא תאונת עבודה לפי החוק.
  האם הוא צודק או שמדובר בתאונת עבודה שמזכה אותי בתגמולים מהמוסד לביטוח לאומי?

  תודה רבה
  הוספת תגובה
  סגור
 • חבלת ראש עקב התנתקות של גלגלת מכשיר לערגול מתכת
  אורי
  שלום,
  אני עובד במפעל לערגול מתכת מזה 22 שנים. לפני חודש התחלף בעל המפעל וגישתו היא בעייתית בלשון המעטה. הוא ציין בפנינו כי תחזוקת המכונות תיעשה כל שנה במקום פעם בחצי שנה ולמרות שאמרתי לו שיש בעיה במכונת הערגול הוא אמר שזה לא דחוף ושאפשר "למשוך" עוד שלושה חודשים עד למועד הביקורת והתחזוקה השנתית של יצרן המכונה. בינתיים המשכתי לעובד כרגיל עם המכונה ולפני שבוע אחד מהגלילים של מכונת הערגול יצא מהמקום, פגע לי בראש וגרם לי לחבלת ראש מדממת שהצריכה תפרים וחבישה.

  שאלתי היא האם במקרה כזה ניתן להגיש תביעת פיצויים בגין רשלנות נגד המעסיק.
  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
 • נפילה ממשאית בעת העמסת סחורה במפעל מזון
  רוסלן
  שלום,
  לפני שבוע נפלתי מרמפת העמסה של משאית שבה אני נוהג במסגרת עבודתי כנהג תובלה של מוצרי מזון. הנפילה הייתה במהלך העבודה בעת פריקה של מוצרים לפני חלוקה למרכול. שאלתי היא האם מדובר בתאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה או תאונת עבודה רגילה. כיצד ניתן למצות את הזכויות לאחר התאונה?
  הוספת תגובה
  סגור
 • מיצוי זכויות לאחר תאונה עם קומביין חקלאי
  אברהמי
  שלום, אני עובד כחקלאי שכיר אצל חבר ילדות שלי. במסגרת העבודה אני נוהג על כלים כבדי, טרקטורים, קומביין ועוד. לפני שבועיים בעת עבודה על הקומביין נתפס אחד הלהבים במכונה ואני ניסיתי לפתור את הבעיה ובמהלך הניסיון נקטעו לי שתי אצבעות. פוניתי מהמקום לקבל טיפול רפואי. שאלתי היא מהן האפשרויות שלי אם הרישיון שלי לא היה בתוקף בעת התאונה. האם בכל מקרה ישללו ממני זכויותי לקבל תגמולים מביטוח לאומי ומהמעסיק מאחר שתפעלתי את המכונה ללא רישיון בתוקף. האם אוכל לטעון שלא ידעתי כי הרישיון אינו בתוקף ולקבל את הפיצויים שמגיעים לי?
  הוספת תגובה
  סגור
 • תאונה שאירעה לי במהלך העבודה בעת ירידה ממשאית
  עבדאללה
  שלום,
  אני נהג משאית מערבל בטון מזה 23 שנים ברציפות. לפני חודשיים החלקתי בעת הירידה מתא הנהג במשאית ונחבלתי בכתף שמאל. המעסיק מערים עלי קשיים בכל הקשור להתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי ולי נראה שמדובר בתאונת עבודה לכל דבר ועניין.

  מה אפשר לעשות כדי למצות את הזכויות?
  הוספת תגובה
  סגור
1 | | | | | | | | | | | | | |