www.ovdim.org.il

פורום התפטרות וזכויות נלוות

מנהל הפורום:
עו``ד אוראל הרשקוביץ  053-7315091
ייעוץ אישי
 
הוספת הודעה חדשה
  • פיצויי פיטורים אחרי התפטרות
    א
    לום אני עובדת מאז 2010 באותו מקום ואני מעוניינת להתפטר.לא הבנתי את החוקים לגבי פיצויי פיטורים:
    האם אני זכאית לקבל וכמה ?האם הפיצויים יכולים להימשך ע"י המעסיק או שהפיצויים חלק מהפניסיה ו"כלואים" עד הפנסיה?האם סעיף 14 חל על כולם?
    אני לא יודעה כמה הופרש והאם אני חתומה על סעיץ 14
    אודה להבהרה
    תודה ויום טוב
    הוספת תגובה
    סגור
    • תשובה לשאלתך
      עו"ד אוראל הרשקוביץ
      שלום,

      יש לבדוק בדוחות הפנסיה, כמה כספים הופרשו לך לקופת הפיצויים.

      אם את לא חתומה על סעיף 14, לא תהיה זכאית לפיצויי פיטורים מלאים.
      עו"ד אוראל הרשקוביץ - 053-7315091

      המידע המוצג כאן אינו מהווה המלצה או יעוץ מכל סוג שהוא, אין להסתמך על המידע ללא היוועצות עם עורך דין.
      הוספת תגובה
      סגור
1